Služby

Kvalitní lakovací materiály jsou sice důležité, ale zcela zásadní je kvalita a rozsah poskytovaných služeb, které s provozem lakovny neoddělitelně souvisejí. Být našim partnerům vždy nablízku je jednou z našich hlavních zásad.

Servis a údržba

Servis a údržba

Bez pravidelné údržby a servisu nemají žádné přístroje dlouhého trvání. To platí i pro lakovny. Nepřetržitá provozuschopnost závisí právě na funkčnosti jejího vybavení.

Servis a čištění pistolí

Servis a čištění pistolí

Vynikajícího výsledku lakování lze dosáhnout za předpokladu používání správné lakovací pistole v perfektním stavu. Pouze dobrým zacházením, pravidelnou údřbou a čištěním lze tento předpoklad naplnit.

Poradenství a technická podpora

Poradenství a technická podpora

Jsme vám plně k dispozici při řešení systémových a dílčích problémů.

Management lakoven

Management lakoven

K vyšší efektivitě a ziskovost provozu vede mimo jiné optimalizace procesů, tzv. Management lakovny. Na základě požadavku vedení lakovny sledujeme po dobu nezbytně nutnou její provoz a následně navrhujeme konkrétní řešení vedoucí k zvýšení efektivity všech procesů.

Audity

Audity

Provádíme audity karosáren a lakoven, pracovních procesů, vybavení a jeho funkčnosti. Audity jsou stanoveny na základě standardů výrobců automobilů nebo výrobce lakovacích materiálů Spies Hecker.

Školení

Školení

Poskytujeme technická a netechnická školení pro lakýrníky a management lakoven. Rádi pro vás připravíme školení na míru dle vašich potřeb.

Legislativa

Legislativa

Společnost Interaction s.r.o. přísně dbá na dodržování všech legislativních nařízení, které se vážou k prodeji a zacházení s nebezpečnými látkami.

Návrhy a projektování lakoven 3D

Návrhy a projektování lakoven 3D

3D virtuální navržení a procházení lakovny. Program 3D lakovna je nástroj, který pomáhá zákazníkům přenést plány na výstavbu, rozšíření či rekonstrukci lakovny do reálných představ.